RegionBG

bg iconНачало » Региони » Ловеч » Футболистите от Торос спечелиха Купата на Кмета в Луковит
Ловеч
Футболистите от Торос спечелиха Купата на Кмета в Луковит
08 Юли 2014 13:00:00    |    1189    |    Коментари: 0
pic

Отборът на село Торос е спечелил Купата на Кмета на Община Луковит Иван Грънчаров в третия общински турнир по футбол на малки вратички, съобщават от БТА. Футболистите от Торос са станали шампиони за втори път, след като са взели купата и през 2011 година. В турнира сега са се включили 14 отбора на учреждения, кметства и фирми, които в продължение на месец са се състезавали на градския стадион "Христо Ботев". На второ място се е класирал отборът на "Абламилк" ЕООД, а на трето място - съставът на общинската администрация. Грънчаров е връчил награди и за най-добър нападател, най-добър вратар и най-добър защитник.